Plank Road Artisans Rectangular Drawer End Table
Call for Price
Dwyer Headboard - Full / 805 Dune
Call for Price
Upholstered Ottoman Cocktail Table
Upholstered Ottoman Cocktail Table
"*" indicates required fields
SKU:
CLH4010-4800
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: Barnwood Oak, Brown, Cocktail & Coffee Tables, Country Living, Legacy Classic Furniture
Description
Product Details
| Crafted Of Select Hardwoods And Oak Veneer | Yes |
|---|---|
| Unique Blend Of Classic Styles And Aged Finishes | Yes |
| Cast Iron Finished Hardware | Yes |
| Width | 48 |
| Depth | 34 |
| Height | 20 |
| Finish | Barnwood Oak |
| Material | Select Hardwoods and Oak Veneers |
| Hardware | Cast Iron |
Additional information
| Dimensions | 34 × 48 × 20 in |
|---|---|
| Brand | Legacy Classic Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Barnwood Oak |
| Style | Country |
| Collection | CLH4010 Vintage Market AT |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Accent Chest 5 Drawers
Square Cocktail Table
Related products
Maidstone 28-inch Round Cocktail Table
| Dimensions | 28 × 28 × 14 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Mission Three-Drawer Cocktail Table
| Dimensions | 22 × 48 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.