Back to products
German Silver Entertainment Console
Call for Price
5633-85, Commerce and Market Living Room Skinny Metal Console Base
72″ (182.9 cm) 5633-85, Commerce and Market Living Room Skinny Metal Console Base enriched by Iron design elements, making it a distinctive interior accent.
"*" indicates required fields
Additional information
| Weight | 46.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 72 × 30 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | 5633-85, Commerce and Market |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
5633-85, Commerce and Market Living Room Skinny Metal Console
Related products
Arleth Solid Wood Rectangle Console Table
| Dimensions | 27 × 94 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Modern, Rustic |
Cypress Teak Root Console Table
| Dimensions | 20 × 70 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.