CA3-622 - Cadence Side Table - Mocha
Call for Price
Hooten 3288 Ottoman
Call for Price
Alayna Console Table, Black
"*" indicates required fields
Description
Gracefully arched hand forged metal finished in sleek satin black. Top is clear beveled tempered glass.
Additional information
| Weight | 31 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 48 × 33 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Contemporary |
| Collection | Alayna |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Americana Modern – Cotton Everywhere Console Table
Cypress Teak Root Console Table
| Dimensions | 20 × 70 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.