
Stressless® Flora Wood C12
Call for Price
Beckham Track Arm Modular Sofa
Call for Price
CBA-722-V2 – Monterey Console Table – Hawthorne Dark
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Oak Veneers, Metal |
|---|---|
| Notes | Open shelf at base |
| Volume | 32 cft |
| Weight | 137 lb |
Additional information
| Weight | 137 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.25 × 80.25 × 32 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Industrial |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Americana Modern – Cotton Everywhere Console Table
Arleth Solid Wood Rectangle Console Table
| Dimensions | 27 × 94 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Modern, Rustic |
Odette Console Table
| Dimensions | 15.75 × 41.5 × 31 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.