Modern U Choose Luxe Sofa - Special Order
Call for Price
Catali Console Table
Call for Price
CT4031-MK – Westport Triple Console-Mink Grey
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Notes | Mahogany solids and veneers with Bronze finish iron frameThree soft-close drawers with Bronze finish hardware above fixed shelf with beveled glass inserts and open shelf at baseTip restraint |
|---|---|
| Volume | 26 cft |
| Weight | 136 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 136 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 75 × 32.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Industrial |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Arleth Solid Wood Rectangle Console Table
| Dimensions | 27 × 94 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Modern, Rustic |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.