
Abbey Chair
Call for Price
CT4031-MK - Westport Triple Console-Mink Grey
Call for Price
Modern U Choose Luxe Sofa – Special Order
"*" indicates required fields
Description
Introducing the U Choose Modern Luxe Sofa, where bespoke elegance meets unmatched comfort. Start by selecting an arm style that reflects your unique taste, followed by choosing a cushion core that aligns with your aesthetic and lifestyle needs. Complete your custom-made design by picking the perfect leg style and finish. The U Choose Modern Luxe Sofa is more than just a piece of furniture; it’s a personalized statement of sophistication and style.
Product Details
| Width 80″ plus arm width x 2 | – |
|---|
Additional information
| Dimensions | 45 × 92 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Choose |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Related products
New Traditions Sofas
Digby Fabric Sofa
| Weight | 105 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 80 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Digby |
| Features | Fabric |








Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.