Eden Upholstered Bed
Call for Price
PARKS: Outdoor Living - Biscayne End Table/Ice Bucket
Call for Price
Elenio Console Table
"*" indicates required fields
Description
Featuring sophisticated molding details, this elegant console table has a bright gold leaf finish with distressed details over a cast iron framework with a clear, tempered glass top and gallery shelf.
Additional information
| Weight | 70 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 54 × 32 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gold |
| Style | Transitional |
| Collection | Elenio |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Cypress Teak Root Console Table
| Dimensions | 20 × 70 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.