Genara Console Table
"*" indicates required fields
Description
Finished in an aged bone-white over mahogany veneer with a multi-level display, featuring a hand carved geometric top in solid mahogany wood in a warm oatmeal wash.
Additional information
| Weight | 74 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 48 × 30 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Genara |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Odette Console Table
| Dimensions | 15.75 × 41.5 × 31 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.