Nicolette-hamilton Rectangular Sofa Table-auburn
Call for Price
Plank Road Farmstead Executive Desk
Call for Price
Haven Sofa Table
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Collection | Select |
|---|---|
| Suite | Occasional Tables |
| Categories | Yes |
| Type | Tables |
| Width | 56.0 |
| Depth | 16.0 |
| Height | 34.0 |
| Motion Types | Stationary |
Additional information
| Dimensions | 16 × 56 × 34 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | No Color |
| Collection | Select |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
2 Door Hutch (shown w/B-2)
| Dimensions | 14.5 × 40 × 40.5 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Select |
| Features | Storage |
3 Door Hutch (shown w/B-3)
| Dimensions | 14.5 × 54.25 × 40.5 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Select |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.