Hayley Console Table, Black
"*" indicates required fields
Description
Classic and minimalistic, this narrow console table in iron is finished with lightly antiqued gold leaf, inset with a beveled mirrored top, and gallery shelf in clear glass.
Additional information
| Weight | 46 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 60 × 31 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Contemporary |
| Collection | Hayley |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Arleth Solid Wood Rectangle Console Table
| Dimensions | 27 × 94 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Modern, Rustic |
Odette Console Table
| Dimensions | 15.75 × 41.5 × 31 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.