Holly Upholstered Platform Bed
Call for Price
Half Moon Console Table
Call for Price
Imelda Console Table
"*" indicates required fields
Description
Elegant in design, this demilune console table features a polished, white marble top. The solid cast iron base is accented with twist details and tapered legs in a heavily antiqued gold finish.
Additional information
| Weight | 66 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 40 × 31 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gold |
| Style | Traditional |
| Collection | Imelda |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Americana Modern – Cotton Everywhere Console Table
Arleth Solid Wood Rectangle Console Table
| Dimensions | 27 × 94 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Modern, Rustic |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.