Holly Upholstered Bed
Call for Price
Costa Way-hamilton Ectangular Drawer Coffee Table-taupe
Call for Price
Leo Console Table
"*" indicates required fields
Description
Industrial inspired function with multi-level display shelves, featuring ribbed iron finished in an aged gunmetal with a light rust patina. Shelves are clear tempered glass.
Additional information
| Weight | 70 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 52 × 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Industrial |
| Collection | Leo |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Arleth Solid Wood Rectangle Console Table
| Dimensions | 27 × 94 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Modern, Rustic |
Cypress Teak Root Console Table
| Dimensions | 20 × 70 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.