Holly Upholstered Bed
Call for Price
Costa Way-hamilton Round Lift Top Coffee Table-deep Brown
Call for Price
Prism Console Table
"*" indicates required fields
Description
The Prism console is known for its clean rectangular shape providing ample surface area for displaying decorative items or storing essentials. With a decorative face in light oak solids with oak veneer.
Additional information
| Weight | 98 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 60 × 30 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Prism |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Arleth Solid Wood Rectangle Console Table
| Dimensions | 27 × 94 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Modern, Rustic |
Cypress Teak Root Console Table
| Dimensions | 20 × 70 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic |
Odette Console Table
| Dimensions | 15.75 × 41.5 × 31 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.