Hidden Treasures Blair Coffee Table
Call for Price
Fox Woven Nesting Tables
Call for Price
Alder Grove End Table
"*" indicates required fields
Description
Introducing Alder Grove, an Essentials Collection which offers a wide array of superior quality, handcrafted home entertainment furniture designed, assembled and finished in our US manufacturing facility.
Product Details
| American Pride | Designed, Assembled, & Finished with American Pride in Phoenix, Arizona, using Domestic and Imported Materials. |
|---|
Additional information
| Dimensions | 26 × 24 × 22 in |
|---|---|
| Brand | Aspen Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | Sandy Brown |
| Style | Rustic |
| Collection | Alder Grove |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Alder Grove 50″ Console W/ Doors
Alder Grove 50″ Console W/ Doors
Alder Grove 50″ Console W/ Doors DG1050-FRT
Alder Grove 63″ Fireplace Console
Alder Grove 63″ Fireplace Console
Alder Grove 63″ Fireplace Console
Alder Grove 63″ Fireplace Console DG1901GRP1
Alder Grove 65″ Console W/ Doors
Related products
Chambers Rectangular Drawer End
Liam Square End Table
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.