Bridgetown Kitridge End Table
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 28 × 25 × 25 in |
|---|---|
| Brand | Kincaid Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Medium Stain |
| Style | Transitional |
| Collection | Bridgetown |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Bridgetown Bachelor’s Chest
Bridgetown Cal-king Brighton Poster Bed – Black – Complete
Bridgetown Cal-king Kensington Panel Bed – Complete
Bridgetown Chest
Bridgetown Dresser
Bridgetown Fitts Arm Chair
Related products
Liam Square End Table
Rectangle End Table
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.