Joelle TABLES 64415-WE/2596
Call for Price
Dublin Tufted Upholstered Bed
Call for Price
C9A-625 – Compositions Accent Table
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Metal, Marble |
|---|---|
| Notes | Honed Volakas marble top on satin brass metal base |
| Volume | 6 cft |
| Weight | 36 lb |
Additional information
| Weight | 36 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13.25 × 13.25 × 22.75 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.