Caden End Table W/ Doors
"*" indicates required fields
Description
Understated elegance; that’s our Caden collection in a nutshell. This fresh spin on the modern look is an ideal fit for any home. This group was inspired with your comfort and features several upgrades including beautiful brass hardware, and the meticulously crafted spiced caramel finish.
Product Details
| Adjustable/Removable Shelves | Gives you the flexibility to customize the space to suit you. |
|---|
Additional information
| Dimensions | 24 × 18 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Aspen Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | Spiced Caramel |
| Style | Modern/Contemporary |
| Collection | Caden |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Caden Bar Cabinet W/marble Top
Caden Cocktail Table
Caden Demilune End Table
Caden Dining Side Chair W/ Uph Seat (2/ctn)
Caden Lift Top Cocktail Table
Caden Pedestal Dining Tabletop I3224-6050T
Caden Pedestaldining Tablebase
Caden Round Chairside Table
Related products
Carpenter Brown Lamp Table
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.