Back to products

CR9-503 - Details Iii Wythe Three Door Credenza
Call for Price
Coalesce Coalesce End Table
"*" indicates required fields
Description
The Coalesce End Table, in a circular design, radiates elegance in a Rolling Fog finish, complemented by subtle metal hardware. This piece offers a timeless aesthetic that beautifully encapsulates the essence of modern luxury.
Product Details
| Rolling Fog finish | Yes |
|---|
Additional information
| Dimensions | 26 × 26 × 25 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Rolling Fog |
| Style | Contemporary |
| Collection | Coalesce |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Coalesce Barber Console
Coalesce Canseco Display Cabinet
Coalesce Coalesce Arm Chair
Coalesce Coalesce Dining Table
Coalesce Coalesce Drawer Chest
Coalesce Coalesce Dresser
Related products
Carpenter Brown Lamp Table
End Table
Liam Square End Table
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.