
Watson End Table
$324.00 Original price was: $324.00.$178.99Current price is: $178.99.

Braxmore Accent Table
$300.00 Original price was: $300.00.$198.00Current price is: $198.00.
Deco Martini Table
"*" indicates required fields
Description
The Deco Martini Table adds absolute indulgence to any living aesthetic, featuring a sophisticated combination of acrylic and gold metal paired within a perfectly simple silhouette.
Product Details
| Acrylic top | Yes |
|---|---|
| Soft gold plated steel base | Yes |
Additional information
| Dimensions | 12 × 12 × 22 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Gold |
| Style | Art Deco |
| Collection | Deco |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Chambers Rectangular Drawer End
Lenox Martini Table
Modern Farmhouse End Table
Olmsted Round End Table
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.