Dwyer Headboard - Full / 808 Russet
Call for Price
Stacy Upholstered Bed
Call for Price
CR9-625-2 – Details Custom Knox Side Table – 35″ To 49″
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Walnut Veneers, Oak Veneers, Maple Veneers |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Notes | PLEASE NOTE: YOU MUST ADD WIDTH + DEPTH TO GET OVERRALL SIZE BUCKETExample: 20″ ROUND Side Table – 20 + 20 = 40 which would fall into -2 size bucketOnly available as round |
| Volume | 12 cft |
| Weight | 85 lb |
Additional information
| Weight | 85 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 36 × 25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.