Weekender Coastal Living Home Collection Weekender Chest
Call for Price
Stacy Upholstered Bed
Call for Price
CR9-625-3 – Details Custom Knox Side Table – 50″ To 64″
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Walnut Veneers, Oak Veneers, Maple Veneers |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Notes | PLEASE NOTE: YOU MUST ADD WIDTH + DEPTH TO GET OVERRALL SIZE BUCKETExample: 30″ ROUND Side Table – 30 + 30 = 60 which would fall into -3 size bucketOnly available as round |
| Volume | 20 cft |
| Weight | 96 lb |
Additional information
| Weight | 96 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 36 × 25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | No Color |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
End Table
Modern Farmhouse End Table
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.