Griffith Park Canyon Rectangular Cocktail Table
Call for Price
Ellery Roll Arm L-Shaped Sectional
Call for Price
CT6020-CN – Atlas Side Table
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Gmelina Veneers, Gmelina Solids |
|---|---|
| Notes | Wire brushed Gmelina solids and veneer with natural saguran top and open shelf below finished in an off-white color |
| Volume | 12 cft |
| Weight | 46 lb |
Additional information
| Weight | 46 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 24 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Scandinavian |
| Collection | Atlas |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.