Home Accents - Haven End Table in Coal
Call for Price
Chimney Leg Counter Height Table
Call for Price
Elise End Table
"*" indicates required fields
Description
With its waxing lacquer finish on solid wood, the Elise tables offer a sophisticated touch to the living room whether the style is modern, contemporary, or even an updated traditional design.
Product Details
| Solid Wood – Made using genuine solid wood construction | Yes |
|---|
Additional information
| Dimensions | 28 × 24 × 25 in |
|---|---|
| Brand | Kincaid Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Medium Stain |
| Style | Transitional |
| Collection | Elise |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Elise Oval End Table
Related products
Chambers Rectangular Drawer End
End Table
Erabella Side Table
Liam Square End Table
Rectangle End Table
Rectangle End Table
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.