End Table
End Table
"*" indicates required fields
SKU:
TY4424-505
Category: End tables
Tags: Amber And Cotton, End Tables, Legacy Classic Furniture, White
Description
Product Details
| Multiple Finish Options Offer An Eclectic Tone | Yes |
|---|---|
| X And O Motifs Used On Select Pieces | Yes |
| Designed And Crafted With Today’s Consumer In Mind | Yes |
| Width | 24 |
| Depth | 26 |
| Height | 24 |
| Finish | Amber and Cotton |
| Fabric | N/A |
| Material | Hardwood Solids, Mindi and Birch Veneers |
| Hardware | Pulls and Knobs |
Additional information
| Dimensions | 26 × 24 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Legacy Classic Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Amber And Cotton |
| Style | Transitional |
| Collection | TY4424 XXX’s and OOO’s AT |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Cocktail Table
Media Console
Related products
End Table
Erabella Side Table
Liam Square End Table
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.