Wagner Cast Aluminum Rectangle Coffee Table
$2,198.00 Original price was: $2,198.00.$1,298.99Current price is: $1,298.99.
Rodrigo Counter Table Brown
$1,598.00 Original price was: $1,598.00.$948.99Current price is: $948.99.
Flores Cast Aluminum Oval End Table
"*" indicates required fields
Description
The Flores Cast Aluminum Occasional Set offers sleek, modern versatility with its minimalist design. Crafted from durable cast aluminum, the set features clean lines and a polished finish that exudes sophistication. Perfect for accenting your living space with a contemporary touch, this set complements any decor effortlessly.
Additional information
| Dimensions | 16 × 27 × 22 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Grey, Silver |
| Features | Metal |
| Style | Modern |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Flores Cast Aluminum Oval Coffee Table
Related products
Rectangle End Table
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.