Caroline Shearling Natural Stool
Call for Price
Caroline Secretary Chest
Call for Price
Gold Cubes Side Table
"*" indicates required fields
Description
**Final Sale – All Items are sold as is, no returns unless damaged upon receipt. Introducing the Gold Cubes Side Table, a sleek and sophisticated addition to your living space. This table features a white marble top resting elegantly on a metal base brushed with a lustrous gold finish. Elevate your decor with the modern glam style embodied by the clean lines and exquisite detailing of this side table. Effortlessly cultivate a sense of contemporary luxury in any room with the Gold Cubes Side Table as the perfect accent piece.
Product Details
| Item Weight | 56 |
|---|---|
| Materials | Iron and Marble |
| Dimensions | W:24 x D:24 x H:24 |
Additional information
| Weight | 56 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 24 in |
| Brand | Furniture Classics |
| Color | Gold |
| Style | Contemporary Glam |
| Collection | Gold |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Gold Circles Mirror
Related products
Liam Round End Table
Rectangle End Table
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.