Caroline Shearling Natural Stool
"*" indicates required fields
Description
Immerse yourselves in a world of luxury and romance with our Caroline Collection. Its rich, natural beauty combined with the warm glow of antique brass/wood hardware creates an atmosphere of timeless elegance. Let this bed be the foundation for your home for years to come.
Product Details
| Feature | This item may not have any flashy features but we still think it’s pretty awesome 🙂 |
|---|
Additional information
| Dimensions | 18 × 22 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Aspen Home |
| Color | Black |
| Detail Color | Soft Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Caroline |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Caroline Armoire/ Cupboard
Caroline Bobbin Mirror
Caroline Cal King Side Rails
Caroline Chest
Caroline Dresser
Caroline King Poster Fb
Caroline King Poster Hb
Caroline King Side Rails
Related products
Americana Modern Dining Bench Counter Upholstered 49 In.
Boheme Vitton Upholstered Side Chair
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.5 × 21 × 41 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Whites/Creams/Beiges |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.