Alder Grove Chairside Table
Call for Price
Hidden Treasures Adele Six Drawer Dresser
Call for Price
Gray Reid Side Table
"*" indicates required fields
Description
**Final Sale – All Items are sold as is, no returns unless damaged upon receipt. With a family friendly resin weave top, this charming side table is sturdily constructed of rattan. Perfect for your sun room or covered porch, this table is just waiting to support your icy glass of sweet tea or a crisp IPA!
Product Details
| Item Weight | 11 |
|---|---|
| Materials | Rattan and Synthetic Wrap |
| Opportunity Buy | YES |
| Dimensions | W:24 x D:24 x H:25 |
Additional information
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 25 in |
| Brand | Furniture Classics |
| Color | Gray |
| Style | Coastal |
| Collection | Gray |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Wessex Box, Gray
Wessex Box, White
Wessex Candleholders, Gray, S/2
Wessex Tray, Gray
Wessex Tray, White
Related products
End Table
Erabella Side Table
Rectangle End Table
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.