Dwyer Tall Chest - 802 Bay / 04 Bronze Square Pull
Call for Price
CT2105-NT-FL - Pompano Swivel Lounge Chair - Natural/Flax
Call for Price
Modern Marcella Table
"*" indicates required fields
Description
The Marcella Table captivates with its rounded silhouette, fully enveloped in Natural Bone, showcasing organic ridges that lend a light and airy essence. Its modern design is highlighted by subtle variations in tone, creating a piece that’s as visually intriguing as it is elegantly crafted, perfect for adding a touch of refined natural beauty to any space.
Product Details
| Natural Bone | Yes |
|---|
Additional information
| Dimensions | 18 × 18 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Modern |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Modern Aceton Bed King
Modern Aceton Bed Queen
Modern Astrid Drawer Chest
Modern Astrid Drawer Dresser
Modern Astrid Drawer Nightstand
Related products
Chambers Rectangular Drawer End
End Table
Modern Farmhouse End Table
Rectangle End Table
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.