Revere One-Drawer End Table – 802-Bay / 02-Bronze Knob
"*" indicates required fields
Description
Customized in your choice of finish and hardware, the Revere One-Drawer End Table will pair beautifully with the Rectangular Coffee Table and Console. A framed soft-close drawer is the perfect size for keeping remotes and accessories within reach, and the low shelf with a curved apron brings added display space.
Additional information
| Dimensions | 24 × 20 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Origins By Stickley Living Room Occasional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Dwyer Small End Table – 801-Coast / 04-Bronze Square Pull
Dwyer Square Coffee Table – 801-Coast
Related products
Rectangle End Table
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.