Oxford Queen Low Profile Fb
Call for Price
Cleo Entertainment Console
Call for Price
Williamsburg End Table
"*" indicates required fields
Description
**Final Sale – All Items are sold as is, no returns unless damaged upon receipt. The Williamsburg End Table presents a charming blend of nature and sophistication in its design. Resembling a smoothed-out wood stump, its cylindrical shape exudes a natural yet refined feel through a grey finish. Supported by four rustic metal legs, it strikes a perfect balance of sturdiness and style. The table’s unique look, combining a neutral color palette with rustic elements, adds a touch of fun and personality to any space. With its smaller size, it serves as an ideal side table for holding a drink or a book.
Product Details
| Item Weight | 25 |
|---|---|
| Materials | Reclaimed Pine and Metal |
| Dimensions | W:18 x D:18 x H:24 |
Additional information
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 24 in |
| Brand | Furniture Classics |
| Color | Brown |
| Style | Industrial |
| Collection | Williamsburg |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Williamsburg Coffee Table
Related products
Liam Round End Table
Olmsted Round End Table
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.