Sectional 7004-SECT
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Brown, White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Traditional |
Sectional 7174BD-Sect
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Black, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |
Sectional 7231BD-Sect
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |
Sectional 9174BD-Sect
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Sectional F934114
| Dimensions | 44 × 67 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Sectional PD24232BD
| Dimensions | 40 × 98 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Sectionals L933231
| Dimensions | 95 × 97 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Seneca Falls Sectional
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Shipley Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Modern |
Shipley Swivel Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Blue, White |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Contemporary, Modern |
Sidney 89-inch Sofa
| Dimensions | 38 × 89 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Sienna Dining Chair
| Dimensions | 16.75 × 17.75 × 38.25 in |
|---|---|
| Brand | Mavin |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Traditional |
Silas Chair
| Dimensions | 39 × 44 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Silas Sofa
| Dimensions | 39 × 85 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Silas Sofa with Nails
| Dimensions | 39 × 85 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |












