Today’s Hours Getting Hours
Clyde Modular L-Shaped Sectional
| Weight | 250 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 119 × 119 × 31 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Modern |
Clyde Sofa
| Weight | 80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 98.5 × 31 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Modern |
Clyde Swivel Chair
| Weight | 94 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 28 × 31 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Modern |
CM Essentials 752350
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
CM Leather Chair
| Weight | 80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 34 × 35 in |
| Brand | Studio C |
| Color | White |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Modern, Transitional |
CM Leather Chair L035710BD
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Nailheads |
| Style | Transitional |
CM Leather Chair L061310BD
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Nailheads |
| Style | Transitional |
CM Leather Cocktail Ottoman
| Dimensions | 33 × 49 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Leather, Metal |
| Style | Transitional |
CM Leather Sofa L700150BDPIL
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Upholstered |
| Style | Contemporary, Modern |
CM Leather Sofa L762350BD
| Weight | 157 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 100 × 39 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Multicolor, Tan |
| Features | Customizable, Leather, Nailheads, Wood |
| Style | Traditional |
CM Modern 723450BD
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
CM Modern Button Back Sofa 700750BD
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
CM Modern Two Cushion Sofa 700150BD
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Modern |
Coastal Living Outdoor La Jolla Lounge Chair
| Dimensions | 32 × 28 × 31 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Tan, White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Coastal |
Coastal Living Outdoor La Jolla Sofa
| Dimensions | 32 × 76 × 31 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Tan, White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Coastal |











