Lake Lure Chair
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Beige, Blue |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Traditional |
Leather Sectional L7565BD-SECT
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Nailheads, Wood |
| Style | Traditional |
Leather Sectional L7565BDPIL-SECT
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Nailheads, Wood |
| Style | Traditional |
Leonard Push Back Recliner
| Dimensions | 39 × 34 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Manual Recline, Recline |
| Style | Traditional |
Longmeadow Chifferobe 2 – Rustic Cherry
| Dimensions | 20 × 48 × 63 in |
|---|---|
| Brand | Mavin |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Metal, Storage, Wood |
| Style | Traditional |
Longmeadow Dresser 4 – Rustic Cherry
| Dimensions | 20 × 62 × 45 in |
|---|---|
| Brand | Mavin |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Metal, Storage, Wood |
| Style | Traditional |
Longmeadow Dresser 6
| Dimensions | 20 × 72 × 45 in |
|---|---|
| Brand | Mavin |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Metal, Storage, Wood |
| Style | Traditional |
Longmeadow Dresser 7
| Dimensions | 20 × 56 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Mavin |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Metal, Storage, Wood |
| Style | Traditional |
Loren Swivel Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Multicolored |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel, Upholstered |
| Style | Casual, Traditional |
Lyndon Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Multicolored |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered |
| Style | Casual, Traditional |
Malibu Apartment Sofa
| Dimensions | 38 × 79 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Mavin Prestige Arm Chair
| Dimensions | 17.75 × 23.25 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Mavin |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Traditional |
Nellie Leather Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Casual, Traditional |
New Traditions Chair 021910
| Weight | 54 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 33 × 38 in |
| Brand | Studio C |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Traditional |
New Traditions Chair 035210
| Weight | 53 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 31 × 43 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Traditional |














