Today’s Hours Getting Hours
Vaughn Chair
| Dimensions | 38 × 30 × 43.5 in |
|---|---|
| Brand | Wesley Hall |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Traditional |
Veda Chair
| Weight | 77 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 35 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads, Pillows |
| Style | Traditional |
Veda Loveseat
| Weight | 114 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 60 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
| Style | Traditional |
Veda Loveseat
| Weight | 114 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 60 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Veda Ottoman
| Weight | 33 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 28 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Veda Sofa
| Weight | 146 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 86 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
| Style | Traditional |
Veda Sofa
| Weight | 146 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 86 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Venture Chair
| Weight | 29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 28 × 19 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Venture Loveseat
| Weight | 97 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 58 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Venture Sofa
| Weight | 121 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 82 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Vienna Upholstered Bed
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Bed Size | California King, Full, King, Queen, Twin |
| Color | Grey |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Fabric |
Wade Accent Chair
| Weight | 66 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35.5 × 37 × 37.5 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Modern |
Walnut Grove Bench
| Dimensions | 17 × 61 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown, Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Walnut Grove Slipper Chair
| Dimensions | 31.5 × 25.5 × 33 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown, White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Mid-Century, Modern |
Weaver Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |












