Today’s Hours Getting Hours
Minnie P2 Rocker Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Power Headrest, Power Recline, Recline, Reclining Furniture, USB |
| Style | Casual, Traditional |
Minnie Recliner
| Weight | 115 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 34 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Traditional |
Orchard Street Power Motion Sofa
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Recline, Wood |
| Style | Rustic, Traditional |
Peyton Power Reclining Sofa with Power Headrest
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Power Headrest, Power Recline, Recline, USB |
| Style | Casual, Transitional |
Plush Buffalo Perfect Match Gliding Recliner
| Dimensions | 42 × 44 × 45 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Glider, Recline |
| Style | Transitional |
Ridge Granite Fabric Power Reclining Sofa with Power Headrests
| Dimensions | 41 × 87 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Rio Fabric Power Reclining Loveseat with Console & Power Headrests
| Dimensions | 39 × 76 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Cupholders, Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Rio Manual swivel Glider Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Power Headrest, Power Recline, Recline, Rocker |
| Style | Casual, Transitional |
Rio Reclining Loveseat
| Weight | 188 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 64 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Transitional |
Rio Reclining Loveseat
| Weight | 188 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 64 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Recline |
| Style | Transitional |
Rio Reclining Loveseat with Console
| Weight | 228 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 76 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Console, Cupholders, Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Transitional |
Rio Reclining Loveseat with Console
| Weight | 228 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 76 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Navy |
| Features | Console, Cupholders, Customizable, Leather, Recline |
| Style | Transitional |
Rio Reclining Sectional
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Console, Cupholders, Customizable, Leather, Recline |
| Style | Transitional |











