Today’s Hours Getting Hours
3B04 Paxton Chair
| Dimensions | 39 × 39 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Multicolor, Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
5304LNR Salem Leather Chair with Nails
| Dimensions | 39 × 39 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Multicolor, Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Nailheads, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
746-24 Marshall Ottoman
| Brand | Wesley Hall |
|---|---|
| Color | Black, Tan |
| Features | Casters, Fabric, Upholstered |
| Style | Transitional |
Allure Storage Ottoman
| Weight | 67 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 52 × 17.5 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Arlo Reclining Sofa
| Weight | 344 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 87 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner, Reclining Furniture, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Batu Chair
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Brown, Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
| Style | Transitional |
Beaufort Power Sofa
| Weight | 243 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 86 × 42 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Tan |
| Features | Fabric, Power, Power Recline, Reclining, Upholstered |
| Style | Contemporary |
Beaufort Power Sofa
| Weight | 243 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 86 × 42 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Tan |
| Features | Fabric, Power, Power Motion, Power Recline, Recliner, Upholstered |
| Style | Contemporary |
Belle Rocking Recliner
| Weight | 110 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 34 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner, Reclining Furniture, Rocker, Upholstered |
| Style | Transitional |
Bow Arm Morris Recliner
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Color | Brown, Tan |
| Features | Fabric, Leather, Manual Recline, Recline, Reclining Furniture, Wood |
| Style | Contemporary, Mission |
Brantley Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Beige, Tan |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Casual |
Brantley Sofa
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Beige, Tan |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Casual |








