Today’s Hours Getting Hours
Monterey Upholstered Side Chair
| Weight | 20.9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.75 × 21.5 × 40 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Beige, Brown |
| Features | Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Murph Swivel Glider
| Weight | 94 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 31 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Glider, Swivel |
| Style | Transitional |
Ottoman 24600
| Weight | 58 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 42 × 21 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Green, White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Traditional |
Parkway Glider
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Tan, White |
| Features | Customizable, Fabric, Glider, Swivel |
| Style | Casual |
Paula Deen Swivel Chair P004310BDSC
| Weight | 85 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 34 × 42 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Green |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Traditional |
Pharris Push Back Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Fabric, Recline, Reclining Furniture |
| Style | Transitional |
Pouf Ottoman
| Weight | 19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |











