Ottoman 24600
| Weight | 58 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 42 × 21 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Green, White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Traditional |
Rocker Recliner EZ1A052
| Dimensions | 37 × 32 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Savona Full Sleeper
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Sleeper |
| Style | Transitional |
Smyrna Queen Sleeper
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Red |
| Features | Customizable, Fabric, Sleeper |
| Style | Contemporary |
Tripp Twin Sleeper
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Multicolored |
| Features | Customizable, Fabric, Sleeper, Upholstered |
| Style | Casual, Traditional |
Deaza Accent Chair
| Weight | 52 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.25 × 32 × 23 in |
| Color | Brown/Beige, Taupe |
| Assembly | No Assembly Required |
| Style | Traditional |
| Features | Fabric |
| Shade | Light |
| Series Features | Accent chair. Rolled arm. Upholstered in taupe polyester velvet fabric. Tufted barrel back and tight seat cushion. Silver nailhead trim. Turned wood leg in black finish. |
| Brand | Ashley Furniture |
SLD Heirloom Velvet Terra Cotta 14×20
| Brand | Classic Home |
|---|---|
| Color | Red |
| Features | Fabric |
| Style | Traditional |
RP Ria Natural/Ivory 16×36
| Brand | Classic Home |
|---|---|
| Color | Beige, Cream |
| Features | Fabric |
| Style | Traditional |
WCV005-1818P Washed Cotton Velvet 18 X 18 inch Sea Foam Pillow
| Brand | Surya |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Fabric |
| Style | Traditional |
Hydrangea Minis S/4
| Brand | Paragon |
|---|---|
| Color | Grey, White |
| Features | Fabric |
| Style | Casual, Cottage |
V140194 Fae Blush
| Brand | Classic Home |
|---|---|
| Color | Cream, Pink |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |
AF Kadel Thyme Green Multi 14×20 (Set of 2)
| Brand | Classic Home |
|---|---|
| Color | Green, Multi Color |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |






