Guinevere Table Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Guinevere |
| Features | Fabric |
Harris Table Lamp
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | No Color |
| Features | Fabric |
Havana Table Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Blue |
| Style | Contemporary |
| Collection | Havana |
| Features | Fabric |
Haven Table Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Haven |
| Features | Fabric |
Hawkins Table Lamp
| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Hawkins |
| Features | Fabric |
Hedera Table Lamp
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Hedera |
| Features | Fabric |
Heir Table Lamp
| Weight | 19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Heir |
| Features | Fabric |
Helena Table Lamp
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Helena |
| Features | Fabric |
Helston Table Lamp
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Rustic |
| Collection | Helston |
| Features | Fabric |
Hemisphere Buffet Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Hemisphere |
| Features | Fabric |
Hemisphere Table Lamp
| Weight | 29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Hemisphere |
| Features | Fabric |
Hercules Fabric Power Recliner
| Weight | 127 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 41 × 46 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Hercules |
| Features | Fabric, Power, Power Reclining |
Hercules Fabric Power Recliner
| Weight | 127 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 41 × 46 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Detail Color | Medium Gray |
| Style | Traditional |
| Collection | Hercules |
| Features | Fabric, Power, Power Reclining |
Hercules Fabric Recliner
| Weight | 127 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 41 × 46 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Traditional |
| Collection | Hercules |
| Features | Fabric |
Hercules Fabric Recliner
| Weight | 127 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 41 × 46 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Traditional |
| Collection | Hercules |
| Features | Fabric |

