Javor Table Lamp
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gold |
| Style | Transitional |
| Collection | Javor |
| Features | Fabric |
Jenson Buffet Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Contemporary |
| Collection | Jenson |
| Features | Fabric |
Jett Table Lamp
| Weight | 16 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Jett |
| Features | Fabric |
Jewel Fabric Chair
| Dimensions | 36 × 40 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Modern & Contemporary |
| Collection | Jewel |
| Features | Fabric |
Jewel Fabric Loveseat
| Dimensions | 36 × 65 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Modern & Contemporary |
| Collection | Jewel |
| Features | Fabric |
Jewel Fabric Ottoman
| Dimensions | 23 × 32 × 16 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Modern & Contemporary |
| Collection | Jewel |
| Features | Fabric |
Jewel Fabric Sofa
| Dimensions | 36 × 90 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Modern & Contemporary |
| Collection | Jewel |
| Features | Fabric |
Jewel Fabric Stationary Sectional
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Gray |
| Collection | Jewel |
| Features | Fabric |
Jubilee Table Lamp
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Jubilee |
| Features | Fabric |
Judarn Table Lamp
| Weight | 16 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Judarn |
| Features | Fabric |
Kaimana Buffet Lamp
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Kaimana |
| Features | Fabric |