Langston Fabric Power Rocking Recliner
| Weight | 130 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 39 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Langston |
| Features | Fabric, Power, Power Reclining, Rocking |
Langston Fabric Power Rocking Recliner with Power Headrest
| Weight | 150 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 39 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Langston |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest, Power Reclining, Rocking |
Langston Fabric Power Rocking Recliner with Power Headrest
| Weight | 150 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 39 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Langston |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest, Rocking |
Langston Fabric Recliner
| Weight | 128 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 39 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Langston |
| Features | Fabric |
Langston Fabric Recliner
| Weight | 128 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 39 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Langston |
| Features | Fabric |
Lathey Floor Lamp
| Weight | 33 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 68 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Lathey |
| Features | Fabric |
Laton Buffet Lamp, Brass
| Weight | 9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Laton |
| Features | Fabric |
Lattice Fabric Upholstered Dining Chair
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Cream |
| Style | Rustic Farmhouse |
| Collection | Lattice |
| Features | Fabric |
Lautoka Buffet Lamp
| Weight | 7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Lautoka |
| Features | Fabric |
Layla Floor Lamp
| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 63 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Layla |
| Features | Fabric |
Leesburg Bedroom Upholstered Footboard 5/0
| Weight | 48.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 65.75 × 18.25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Beige |
| Style | Traditional |
| Collection | Leesburg |
| Features | Fabric |
Leesburg Bedroom Upholstered Footboard 6/0-6/6
| Weight | 62.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 81.75 × 18.25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Beige |
| Style | Traditional |
| Collection | Leesburg |
| Features | Fabric |



