Today’s Hours Getting Hours
Surrey Hills Upholstered Panel Bed
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Bed Size | California King, King, Queen |
| Color | Brown, White |
| Style | Mid-Century, Modern |
| Features | Fabric, Upholstered, Wood |
Surrey Hills Wood-Frame Sofa
| Dimensions | 38.5 × 88.5 × 32.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Cottage |
Surry Upholstered Bed
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Bed Size | California King, King, Queen |
| Color | Brown, White |
| Style | Traditional |
| Features | Fabric, Upholstered, Wood |
Swivel Glider 063610SG
| Weight | 52 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 35 × 36 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Glider, Swivel |
| Style | Transitional |
Sylva Swivel Chair
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Transitional |
Sylva Swivel Glider
| Weight | 96 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31.5 × 30.5 × 31 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Customizable |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Tanner Sectional
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |




