Penn Fabric Power Rocking Recliner with Power Headrest & Lumbar
| Weight | 162 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 37 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Penn |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest, Rocking |
Perch Table Lamp
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Perch |
| Features | Fabric |
Percy Buffet Lamp
| Weight | 26 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Percy |
| Features | Fabric |
Perkins Table Lamp
| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Perkins |
| Features | Fabric |
Pero Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Blue |
| Style | Contemporary |
| Collection | Pero |
| Features | Fabric |
Perspective Dining Chair
| Weight | 33 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 25 × 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Perspective |
| Features | Fabric |
Pescara Table Lamp
| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Pescara |
| Features | Fabric |
Piers Buffet Lamp
| Weight | 8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Piers |
| Features | Fabric |
Pikes Table Lamp
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Pikes |
| Features | Fabric |
Plinth Table Lamp
| Weight | 16 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Plinth |
| Features | Fabric |
Plush Buffalo Fabric Perfect Match Gliding Recliner
| Weight | 143 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 44 × 45 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Plush |
| Features | Cupholders, Fabric |
Plush Fabric Gliding Recliner
| Weight | 150 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 44 × 45 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Collection | Plush |
| Features | Cupholders, Fabric, Power |
Plush Fabric Power Gliding Recliner with Power Headrest & Lumbar
| Weight | 157 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 44 × 45 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Collection | Plush |
| Features | Cupholders, Fabric, Power, Power Headrest |
Plymouth Gray Pair of Armless Dining Chairs
| Weight | 41.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 22 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Rustic |
| Collection | Plymouth |
| Features | Fabric |
Plymouth Gray Pair of Armless Dining Chairs
| Weight | 14.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 21 × 44 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Rustic |
| Collection | Plymouth |
| Features | Fabric |
