Quinn Fabric Sofa
| Weight | 152 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 91 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Quinn |
| Features | Fabric |
Quite The Buzz Floor Lamp
| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 66 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Quite |
| Features | Fabric |
Rams Horn Table Lamp
| Weight | 19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Rams |
| Features | Fabric |
Randall Fabric Chair
| Weight | 110 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 51 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Randall |
| Features | Fabric |
Randall Fabric Large Three-Cushion Sofa
| Weight | 191 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 105 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Randall |
| Features | Fabric |
Randall Fabric Ottoman
| Weight | 39 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 41 × 18 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Randall |
| Features | Fabric |
Randall Fabric Sectional
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Randall |
| Features | Fabric |
Randall Fabric Square Cocktail Ottoman
| Weight | 56 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 34 × 21 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Randall |
| Features | Fabric |
Randall Fabric Three-Cushion Sofa
| Weight | 173 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 93 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Randall |
| Features | Fabric |
Randall Fabric Two-Cushion Sofa
| Weight | 158 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 83 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Randall |
| Features | Fabric |
Raylan Table Lamp
| Weight | 21 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Raylan |
| Features | Fabric |
Reed Table Lamp
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Reed |
| Features | Fabric |
Refined Fabric Power Swivel Gliding Recliner with Power Headrest & Lumbar
| Weight | 172 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 39 × 44 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Collection | Refined |
| Features | Cupholders, Fabric, Power, Power Headrest, Swivel |
Refined Fabric Swivel Gliding Recliner
| Weight | 176 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 39 × 44 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Collection | Refined |
| Features | Cupholders, Fabric, Swivel |
Refined Pearl Fabric Perfect Match Swivel Gliding Recliner
| Weight | 165 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 39 × 44 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Refined |
| Features | Cupholders, Fabric, Swivel |







