Today’s Hours Getting Hours
Trent Chairs
| Weight | 70 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 31 × 38.5 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Customizable |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Trent Leather Swivel Glider
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Brown, Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Glider |
| Style | Casual |
Trent Swivel Glider
| Weight | 94 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 31 × 38.5 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Glider, Swivel |
| Style | Transitional |
Trevor Track Arm Recliner
| Weight | 102 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 31 × 42 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Reclining |
| Style | Transitional |
Tripp Twin Sleeper
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Multicolored |
| Features | Customizable, Fabric, Sleeper, Upholstered |
| Style | Casual, Traditional |
Tristen Sofa
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Triton Power Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline |
| Style | Contemporary, Modern |
Triton Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Manual Recline |
| Style | Contemporary, Modern |











