Rudy Fabric Loveseat
| Dimensions | 38 × 68 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Rudy |
| Features | Fabric |
Rudy Fabric Ottoman
| Dimensions | 23 × 28 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Rudy |
| Features | Fabric |
Rudy Fabric Sofa
| Dimensions | 38 × 93 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Rudy |
| Features | Fabric |
Ruffle Up Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | No Color |
| Features | Fabric |
Rupture Table Lamp
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Rupture |
| Features | Fabric |
Ruse Table Lamp
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Ruse |
| Features | Fabric |
Rya Table Lamp
| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Rya |
| Features | Fabric |
Sakana Table Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Sakana |
| Features | Fabric |
Sanctuary California King Upholstered Bed
| Weight | 281 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 95 × 87.5 × 82.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Champagne |
| Style | Traditional/Formal |
| Bed Size | California King |
| Collection | Sanctuary |
| Features | Fabric |
Sanctuary King Upholstered Bed
| Weight | 267 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 91 × 87.5 × 82.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Champagne |
| Style | Traditional/Formal |
| Bed Size | King |
| Collection | Sanctuary |
| Features | Fabric |
Sanctuary Queen Upholstered Bed
| Weight | 210 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 91 × 71.5 × 76.25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Beige |
| Style | Traditional/Formal |
| Bed Size | Queen |
| Collection | Sanctuary |
| Features | Fabric |
Sanctuary Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Green |
| Style | Transitional |
| Collection | Sanctuary |
| Features | Fabric |
Sanctuary Upholstered Arm Chair
| Weight | 26.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.75 × 23.5 × 40.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Beige |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Sanctuary |
| Features | Fabric |
Sanctuary Upholstered Side Chair
| Weight | 25.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.75 × 23.5 × 40.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Beige |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Sanctuary |
| Features | Fabric |
Sanderson Table Lamp
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Contemporary |
| Collection | Sanderson |
| Features | Fabric |