Today’s Hours Getting Hours
Vail Chair
| Weight | 68 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 45 × 35 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Vail Cocktail Ottoman with Casters
| Weight | 37 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 38 × 17 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Casters, Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Vail Conversation Sofa
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown, Red |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |
Vail Conversation Sofa
| Dimensions | 51 × 107 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Multicolor, Tan |
| Features | Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Vail Conversation Sofa
| Weight | 174 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 51 × 107 × 34 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Vail Loveseat
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Modern |
Vail Ottoman
| Weight | 31 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 31 × 17 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Vail Sectional
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |
Vail Sectional 3305-SECT
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |
Vail Sofa
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Modern |
Vail Two-Cushion Sofa
| Weight | 134 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 82 × 35 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Vaughn Chair
| Dimensions | 38 × 30 × 43.5 in |
|---|---|
| Brand | Wesley Hall |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Traditional |











