Harvey Ellis Rocker, with Inlay
| Dimensions | 31.5 × 26 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Rocker, Upholstered, Wood |
| Style | Mission |
Helen Recliner with Nails
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Beige, Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads, Recline, Reclining Furniture, Wood |
| Style | Transitional |
Highlands Ottoman Oak
| Dimensions | 19.75 × 22.5 × 16.25 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown, White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |
Highlands Upholstered Side Chair
| Dimensions | 25.5 × 19.5 × 41.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown, Grey |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Mission |
Holden Queen Sleeper
| Dimensions | 36 × 81 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |
Holden Twin Sleeper
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Multicolored |
| Features | Customizable, Fabric, Sleeper, Upholstered |
| Style | Casual, Traditional |
Huck Double Reclining Sofa
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Black, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Recline, Reclining Furniture |
| Style | Casual, Transitional |





