Kinley Sofa
| Dimensions | 40 × 90 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Knox Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Knox Loveseat
| Dimensions | 42 × 72 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Knox Loveseat with Nails
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
| Style | Traditional |
Knox Ottoman with Nails
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
| Style | Traditional |
Knox Sofa
| Dimensions | 42 × 96 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Knox Sofa with Nails
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
| Style | Traditional |
Kylie Sectional
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Kylie Sofa
| Dimensions | 38 × 85 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Modern |
L702950BD
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads, Wood |
| Style | Transitional |
L782750BD
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads, Wood |
| Style | Transitional |
L9 Chair
| Dimensions | 38 × 39 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Upholstered Leather |
| Style | Transitional |
L9 Sectional
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
| Style | Traditional |













